Školení personálu

Profesionální a kompetentní personál je nejdůležitějším prvkem úspěchu každé prodejny. Nejkrásnější prodejna, nejlepší zboží ani výborné umístění prodejny nebude stačit, pokud obsluha bude na zákazníka nepříjemná, nebude mu schopná ani ochotná dobře poradit.

Přestože je personál tím nejdůležitějším stavebním kamenem úspěchu prodeje, je jeho zaškolení a výchova často velmi podceňována. Majitelé a provozovatelé obchodů nevěnují dostatek času a práce proškolení v oblasti jednání se zákazníkem či znalosti prodávaného zboží.

Protože víme, že práce s personálem si žádá dostatek času, kterého jako majitelé a vedoucí prodejen máte málo, nabízíme Vám semináře a školení Vašeho personálu v oblasti prodeje, prezentace zboží a jednání se zákazníkem v rámci komplexních služeb vytváření úspěšné prodejny.

Semináře organizujeme u Vás ve Vašich prostorách (možno také přímo v prodejně) nebo v našem showroomu. Je jen na Vás, jakou možnost si zvolíte.

Dokážeme Vám pomoci. Kompetentní a profesionální obsluha je jediná správná cesta k úspěchu prodejny a zvýšení tržeb. Naučíme Váš personál prodávat.