Náš tým

 

Richard Mikl

Jednatel, obchod

M.: +420 725 860 100
richard.mikl@maranko.cz

„Přál bych si, aby firma MARANKO design pro Vás byla dobrým, spolehlivým a slušným partnerem.”

Zkušený projektový manažer, obchodník a konzultant. Podílel se na realizaci stovek prodejen. Je specialistou na akcentní osvětlování prodejen a regálové a prezetační systémy.

 

Juliana Arango De Bedout

Jednatelka, Retail design

M.: +420 723 242 949
juliana.arango@maranko.cz

„Jsem ráda, když můžu svou vášeň pro design promítnout do projektů zákazníků a učinit je tak šťastné.”

Vystudovaná Product Design Engineer s diplomem z univerzity EAFIT v Kolumbii. V roce 2007 se účastnila ročního studijního programu Master of Science Strategic Product Design na Delft University of Technology. Magisterský titul v oboru Retail Design získala v roce 2010 na Escola Superior de Disseny ELISAVA v Barceloně. 

Tomáš Kolaja

Jednatel, obchod

M.: +420 606 166 727
tomas.kolaja@maranko.cz

„Každý projekt dělám tak, jako bych ho dělal pro sebe. Je pro mě důležité osobně se účastnit každé realizace.”

Zkušený projektový manažer a obchodník. Jeho specializací jsou chladící technologie a prodejní vitríny. Je odborníkem na komplexní zařízení prodejen řeznictví a lahůdek. 

Jakub Danda

Technická příprava

M.: +420 606 879 066
jakub.danda@maranko.cz

„Mám rád, když se projekty dělají důkladně. Jen dobrá komplexní řešení totiž opravdu fungují a vyplatí se.”

Specialista na osvětlení a elektroinstalace. Jeho znalosti o svítidlech, světelných zdrojích, jejich vlastnostech a výrobcích jsou naší velkou konkurenční výhodou.

Petra Frková

Projektový Manažer, obchod

M.: +420 605 208 819
petra.frkova@maranko.cz

„Věřím v čestné a poctivé jednání a cítím osobní odpovědnost vůči svým zákazníkům. ”

Obchodnice se zkušeností s nákupem, prodejem a servisem strojů pro řezníky a gastronomii. Podílela se na projektech v rámci hypermarketů Globus. Znalost technologie, zkušenosti s péčí o zákazníka a praktické myšlení při tvorbě komplexních projektů z ní dělají platného člena našeho týmu. 

Ondřej Blažek

Projekt manažer / Obchod

M.: +420 702 040 996
Ondrej.blazek@maranko.cz

„Projekt připravím a zrealizuji tak, aby zákazník neměl žádné starosti, ale pouze radost při předání a dalším jeho užívání.”

Ondra má za sebou dlouhých 16 let podnikání v oboru stravování a cateringu a tyto zkušenosti se nyní snaží využít ve svých projektech. Velmi dobře zná každý detail, který je pro zákazníka při stavbě nové provozovny či modernizaci důležitý. 

Jan Löwy

Realizační technik

M.: +420 602 216 174
jan.lowy@maranko.cz

„Přesná - poctivá a dobře odvedená práce je odrazem každého řemeslníka.”

Odborník který má za sebou 20ti letou praxi v realizaci montáží obchodního zařízení jako je například montáže regalové techniky, elektronických vstupních zařízení a všech ostatních drobných montážních prácí. 

Šárka Beranová

Designér


sarka.beranova@maranko.cz

„Na navrhování prodejen mě baví jejich rozmanitost. Skloubit design a funkci prostoru s chováním zákazníků je pro mě výzvou.“

Při studiu na stavební škole se začala zajímat o design, pro který se nadchla. Místo architektury zvolila Designškolu a v roce 2014 získala titul „Designerka interiéru“. 

Eva Jůzová

Účetní

Miloš Fajfr

Truhlářská výroba

Zodpovídá za perfektní kvalitu truhlářských výrobků a dodržení všech termínů. Společně se svými kolegy pro Vás vyrobí ten nejkrásnější interiér.

Tomáš Rulf

Realizace stavebních úprav


Profesionál s velmi širokými praktickými zkušenostmi, které jsou pro Vás zárukou, že stavební připravenost i kvalita provedení stavby bude vždy odpovídat nejvyšším standardům. Díky širokým znalostem Vám doporučí nejvhodnější řešení za nejrozumnější peníze.

Michal Pelnář

Specialista na LED osvětlení BÄRO a elektroinstalační technologie
 

 

Kolega, který pro nás připravuje výpočty umělého osvětlení a projekty řešení v oblasti LED osvětlení a elektroinstalací. Aktivně se účastní montáží, a proto velmi dobře ví, které řešení u Vás bude to správné.

Martin Bašek

Technologie chlazení
 

 

Navrhuje a montuje pro Vás technologie pro chladící vitríny či klimatizace, pro které Vám následně také zajišťuje rychlý záruční i pozáruční servis. Naším společným cílem je nabídnout takové technické řešení, které Vám zajistí bezproblémový a úsporný provoz.