Osvětlení

Specializujeme se nejen na velmi kvalitní osvětlení pro maso, uzeniny, lahůdky, pečivo, ovoce a zeleninu, ale také non-food produkty. Používáme široké spektrum svítidel, která v kombinaci reflektorů a barvy světla poskytují velké množství inovativních řešení pro kvalitní a skvělé osvětlení komerčních prostor.

Vestavná svítidla​

Vestavná svítidla kombinují inovativní LED technologii s jednoduchým nadčasovým designem. Nejmodernější LED čipy zaručují vynikající kvalitu světla a velmi vysokou účinnost.​

Přisazená svítidla​

Jsou první volbou pro flexibilní osvětlení obchodů: jedná se o lištová bodová svítidla s LED technologií. Jednoduché přemístění nebo přesun, nabízí spoustu možností osvětlení a je předurčeno pro neustále se měnící prezentaci prostoru a produktů.

Závěsná svítidla​

Závěsná svítidla neposkytují pouze světlo, ale jsou také součástí vybavení interiéru místnosti. To je důvod, proč jejich design hraje hlavní roli v návrzích vybavení obchodů.

Světelné panely a profily

Světelné panely představují nejúčinnější a nejlevnější řešení osvětlení velkých prodejních ploch při zachování skvělé světelné atmosféry prostoru.

Barva světla​

V současné době nabízíme kromě standardního „bílého světla“ (2700K, 3000K, 3500K a 4000K), LED svítidla se speciálními barvami světla zvýrazňující přirozené barvy vystavovaného zboží.​

Každý produkt v nejlepším možném světle:

Meat

​Je speciální barva světla pro nasvícení čerstvého masa a uzenářských výrobků.

Fish

Je jedním ze spekter LED specifických pro prezentaci mořských plodů a ryb.

PearlWhite

LED spektrum speciální barvy světla PearlWhite zvýrazňuje barvu ​
a vytváří elegantní atmosféru v místnosti.

BeNature

​Inovativní, víceúčelová barva ideální pro extrémně autentické podání barev a přirozenou atmosféru místnosti, která podporuje pohodu lidí.

Potřebujete-li odborně poradit s osvětlením pro vaši provozovnu, kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme, ukážeme rozdíly nasvícení v našem showroomu a zpracujeme projekt.

Úhel vyzařování

Pro dokonalé nasvícení prostoru i jednotlivých interiérových prvků a produktů je, kromě barvy světla, důležitý tvar světelného kuželu. Proto v naší nabídce naleznete širokou škálu symetrických i asymetrických reflektorů.

Reflektor Narrow Spot

se vyznačuje velmi úzkým bodovým kuželem světla. Toho je využíváno vždy, když má být dosaženo živé inscenace místností a/nebo zesílení plasticity předmětů.

Reflektor FLOOD

má široký světelný kužel s měkkým okrajem. Je vhodný pro nasvícení jak velkých ploch, tak i větších předmětů. Používá se také pro celkové osvětlení.

Reflektor WALLBEAM

je charakteristický svým asymetrickým rozložením světla s ohniskem uprostřed. Díky této charakteristice je ideální pro široké vertikální nasvícení stěn a zápultí.

Reflektor Spot​

má bodové ohnisko v centru rozložení světla, které se jemně rozvíjí k okraji a úhel paprsku je 20°. Vytváří intenzivní nasvícení na relativně malé ploše a je předurčen pro dynamické osvětlení.

Reflektor OvalBasic

​60° x 40°  je ideální pro rovnoměrné nasvícení prodejních vitrín z obvyklé výšky místnosti.

Reflektor WALLWASH

​díky asymetrickému hlavnímu úhlu vyzařování je primárně určen pro homogenní osvětlení vertikálních ploch.

Reflektor Medium

se vyznačuje měkkým, homogenním rozložením světla. Jemně zvýrazňuje předměty, které osvětluje a modeluje jejich povrchy.

Reflektor DOWNLIGHT (60°)

se používá především pro základní osvětlení. Světlo je vyzařováno kónicky dolů a vytváří rovnoměrné osvětlení na vodorovně nasvíceném povrchu.

Reflektor BATWING

se vyznačuje dvojitým asymetrickým, ostře se zužujícím rozložením světla s vysokou vertikální intenzitou záření. Je určen pro osvětlení regálových uliček.

Osvětlení

BARO Retail Lighting je německá značka s více než 50 lety na trhu, která se specializuje na osvětlení pro potravinářský průmysl a také na non-food.Disponuje širokým portfoliem svítidel, která spolu s reflektory a speciálním spektrem barev tvoří velké množství inovativních řešení osvětlení pro kvalitní a příjemné nastavení prostor.

Logo baro
For us it’s important lighting in the shop because people buy your goods only when they like how it looks
Lights by Maranko
Juliana Arango De Bedout​