osvětlení

Kvalitní a správné osvětlení je tou nejlepší podporou prodeje. Bohužel je osvětlení u nás často velmi podceňováno. Nejdůležitějším kritériem při výběru bývá cena nikoli vlastnosti. Přitom investice do kvalitního a správného osvětlení se vrací během prvního roku uvedení do provozu.

Jsme specialisté na osvětlení prodejen. Díky naší kompetenci a znalostem v oboru jsme se v lednu 2016 stali oficiálním partnerem německé firmy BÄRO pro Českou republiku a Slovensko.

Firma BÄRO je již více než 50 let známá jako výrobce speciálního vysoce kvalitního osvětlení čerstvých potravin. S příchodem LED technologie navíc svoji působnost rozšířila také do oblasti základního osvětlení prodejen a osvětlení non-food produktů.

Na špičce oboru se BÄRO vždy drželo díky silnému výzkumu a vývoji dokonalého nasvícené produktů. Proto v současné době nabízíme kromě standardního „bílého světla“ (2700K, 3000K, 3500K a 4000K), které nabízejí prakticky všichni výrobci, LED svítidla se speciálními barvami světla, která dokáží mnohem lépe zvýraznit barvy vystavovaného zboží.

Pro osvětlení masa a uzenin nabízíme speciální LED svítidlo označené SpecialMeat nebo FreshMeat, pro pečivo GoldenBread, pro mořské plody a ryby Fish&SeaFood, pro ovoce a zeleninu Sun, pro krásnou barvu oděvů CrispWhite a PearlWhite .